Język angielski

W Kid’s Corner wdrożyliśmy amerykański program nauczania języka angielskiego jako drugi język (English as a Second Language- ESL). Dzieci uczą się języka w sposób naturalny, w wieku, w którym mózg jest najbardziej nastawiony na rozwijanie umiejętności językowych. Dlatego, w naszym przedszkolu zapewniamy stały kontakt z językiem angielskim.

Immersja językowa to metoda zanurzenia w języku, polegająca na posługiwaniu się językiem w sposób ciągły w różnych sytuacjach życiowych. Z powodzeniem stosowana w krajach wielojęzycznych. Dzieci opanowują język obcy, jednocześnie czyniąc postępy w języku ojczystym.

Chodząc do przedszkola dwujęzycznego, Państwa dzieci zdobywają przewagę nad dziećmi, które zaczynają się uczyć języka w latach późniejszych lub uczą się go po kilka godzin w tygodniu. Proces nauki języka otwiera umysł dziecka na inne dziedziny nauki. Angielskiego uczy wykwalifikowana, różnorodna kadra z różnych zakątków świata.

O nas

Kids' Corner jest placówką edukacyjną, która od 2007 roku zapewnia dzieciom wysokiej jakości naukę języka angielskiego. Nasz doświadczony zespół pedagogów pilnie pracuje, aby zapewnić każdemu dziecku pozytywne, bezpieczne i opiekuńcze środowisko do nauki i rozwoju.

Godziny Otwarcia:

PON-PT

od 7.00 do 17.00


 

Kontakt

ul. Końska 6

53-010, Wrocław

e: office@kidscorner.pl

tel. 602 608 700